Monkey Banana Gibbon 10 R - subwoofer aktywny

MBG10RD

Nowy

Aktywny subwoofer studyjny 10" przeznaczony do zastosowań domowych jak i profesjonalnych.

Więcej szczegółów

Oczekujemy na dostawę tego produktu.

Nasza cena: 2 130,00 zł

Płatności Obsługuje
Płatności Obsługuje

  Zapytaj o dostępność
Monkey Banana Gibbon 10 R - subwoofer aktywny

Monkey Banana Gibbon 10 R - subwoofer aktywny

Aktywny subwoofer studyjny 10" przeznaczony do zastosowań domowych jak i profesjonalnych.

Akceptuję zasady polityki prywatności  

 Negocjuj cenę produktu
Dostawa w ciągu 2-3 dni roboczych

Więcej informacji

Subwoofer Monkey Banana Gibbon 10 to produkt wyznaczający standardy na rynku ogólnoświatowym. W serii Gibbon zastosowano podświetlane ledowe logo, które zostało wykonane z wysokiej jakości materiałów, dumnie reprezentując markę Monkey Banana. To wyszukane rozwiązanie odzwierciedla wysoką jakość produktów Monkey Banana już przy pierwszym spojrzeniu. Obudowa Gibbon 10 wykonana jest z MDF i posiada niezwykły kształt, dzięki któremu subwoofer ma nie tylko stylowy wygląd, ale również osiąga najlepszą wydajność akustyczną. Konstrukcja akustyczna typu bass-reflex łączy maksymalną wydajność i optymalne poszerzenie pasma basów. Materiał MDF zapewnia odpowiednie tłumienie drgań wywołanych przez drivery. Inżynierowie serii Gibbon zwrócili szczególną uwagę na każdy szczegół projektu (nawet śrub) w celu dostarczenia produktów, które odzwierciedlają najwyższą jakość w każdym calu.

Głośnik niskotonowy wykonano wykorzystując technologie rodem z przemysłu lotniczego, zastosowano w nim kompozytową membranę z włókna szklanego. Ta lekka, ale mocna membrana zapewnia niezwykle szybką odpowiedź impulsową od basów po pasmo środkowe. Port bass-reflex wykonano przy pomocy najnowszych „zielonych” technologii formowania wtryskowego z tworzyw sztucznych. Wzmacniacz został zaprojektowany specjalnie tak, aby wykorzystywać tylko profesjonalne wielowarstwowe płyty PCB. Gwarantuje to, że układy i komponenty mają większą niezawodność i lepszą wydajność – co ostatecznie oznacza wierniejszą reprodukcję dźwięku. W tworzeniu produktów z serii inżynierowie wykorzystują tylko komponenty klasy audiofilskiej i produkcję w technologii SMT. Obwody elektroniczne spełniają najwyższe standardy i normy europejskie (nie zawierają ciężkiego ołowiu i są zgodne z RoHS). Wszystkie komponenty są starannie dobierane przy użyciu najbardziej zaawansowanych i wymagających norm przemysłowych.

Zastosowany wzmacniacz klasy AB jest potężny i bardzo stabilny. Jego energooszczędność zapewnia maksymalną wydajność i jednocześnie bardzo precyzyjną reprodukcję muzyki. Panel wzmacniacza wykonany jest z hartowanej stali, bardzo gruba płyta wzmacniacza zapewnia doskonałe odprowadzanie ciepła, tłumiąc przy tym wszelkie drgania wywołane przez woofer. Panel posiada również zintegrowane śruby mocujące w celu zapewnienia odpowiedniego uszczelnienia obudowy. Toroidalny transformator klasy audiofilskiej zapewnia wzmacniaczowi czystą moc. Zaprojektowany tak, aby zminimalizować hałas, wibracje i wycieki strumienia magnetycznego czy zakłóceń elektromagnetycznych. Toroidalny transformator gwarantuje nam, że wzmacniacz będzie wolny od zakłóceń i zapewni nam długotrwałą wysoką moc. Zamontowany radiator wykonany jest z najwyższej jakości aluminium. Radiator działa tak, aby rozproszyć ciepło wytwarzane przez układy scalone we wzmacniaczu. Radiator chłodzi nie tylko sam wzmacniacz, lecz także przyczynia się do usuwania ciepła wytwarzanego przez drivery. Dzięki wykorzystaniu termodynamicznego projektowania radiator jest zamontowany pionowo na panelu wzmacniacza, który znajduje się tuż za głośnikiem niskotonowym. Orientacja szczelin w pionie i wystarczająca przestrzeń pomiędzy nimi umożliwia optymalne odprowadzanie ciepła.

Opinie

No customer comments for the moment.

Napisz opinię

Monkey Banana Gibbon 10 R - subwoofer aktywny

Monkey Banana Gibbon 10 R - subwoofer aktywny

Aktywny subwoofer studyjny 10" przeznaczony do zastosowań domowych jak i profesjonalnych.

Napisz opinię

30 innych produktów w tej samej kategorii: