Kolumnowy System PA SubZero L410X DSP z Bluetooth

Nowy

Super-mobilny bardzo wydajny system kolumnowy SZPA-L410X z DSP i funkcją Bluetooth

Więcej szczegółów

1 149,00 zł

Więcej informacji

Pełny opis

Duży dźwięk, mały rozmiar

Mocny i przenośny. Kolumna PA SubZero L410X posiada cztery potężne głośniki i duży 10-calowy subwoofer, a wszystko to w jednej, smukłej jednostce. Lekka i kompaktowa, idealna do prezentacji konferencyjnych, imprez i dla podróżujących muzyków. Ta smukła konstrukcja służy nie tylko prezencji. Górna kolumna zawiera cztery specjalnie zaprojektowane przetworniki głośnikowe. Każdy z nich został umieszczony pod starannie obliczonym kątem, co daje szersze rozproszenie dźwięku, dzięki czemu publiczność otrzymuje maksymalną jakość i czystość dźwięku. W podstawie L410X znajduje się duży 10-calowy subwoofer, który zapewnia mocny bas i punch. Wszystko to oznacza zbilansowane i skupione brzmienie Twojego audio.

Dedykowany mikser z łącznością Bluetooth

Wszystko, czego potrzebujesz. Podłącz mikrofon, odtwarzacz CD lub gitarę elektroakustyczną. Możesz nawet używać Bluetooth z telefonu. Wbudowany mikser zapewnia pełną kontrolę i łączność. Połącz muzykę w tle, mikrofony i inny sprzęt audio, aby uzyskać w pełni elastyczną konfigurację audio. Dwa analogowe kanały wejściowe wyposażone są w gniazda combi XLR/jack, akceptujące prawie cały sprzęt audio. Wbudowane jest również wejście RCA dla odtwarzaczy MP3, a jedno z gniazd kombi akceptuje zarówno wejście mikrofonowe, jak i liniowe - idealne dla piosenkarzy komponujących piosenki i piosenkarzy występujących z muzyką w tle. Każdy kanał ma swoją własną regulację głośności, co daje pełną kontrolę nad balansem dźwięku. W przypadku dużych obiektów, istnieje nawet połączenie typu mix out, pozwalające na łańcuchowe połączenie wielu L410X z pomocą kabla XLR.

Prosta, oszczędzająca czas konfiguracja

Szybszy czas instalacji. Skup się na swojej imprezie, zamiast marnować godziny na podłączanie sprzętu PA. Mocowanie urządzeń kolumnowych jest łatwe do wykonania i nie wymaga użycia żadnych kabli, a konfiguracja Bluetooth odbywa się za pomocą jednego przycisku. Otrzymasz nawet profesjonalny dźwięk dostosowany do Twojej funkcji, po prostu wybierając odpowiedni tryb DSP. Oznacza to, że nie musisz się martwić o technikę i możesz w pełni cieszyć się swoją imprezą.

Dostosuj swój PA do każdego miejsca. Bez względu na to, czy organizujesz małą prezentację w pracy, imprezę, czy live koncert - L410X może zostać dostosowany do Twoich potrzeb, aby uzyskać najlepszy dźwięk podczas organizowanego przez Ciebie wydarzenia. Wybierz pomiędzy wysoką i niską pozycją głośnika. Pozycja 'załamana' jest idealna dla publiczności siedzącej, uczestniczącej w przemówieniach i prezentacjach, podczas gdy wyższa konfiguracja pozwala na projekcję dźwięku na wysokość głowy, aby dotrzeć do tyłu większej sali, co świetnie sprawdza się podczas występów na dużych przestrzeniach. System L410X PA jest dostarczany z trzema pionowymi elementami dystansowymi, co daje maksymalną wysokość 2,1 metra.

Wbudowane cyfrowe przetwarzanie sygnału - Twój własny, osobisty inżynier dźwięku

Uzyskaj idealny dźwięk. Słyszałeś kiedyś system nagłośnieniowy, który po prostu nie brzmi "dobrze"? L410X posiada wbudowane ustawienia wstępne, dzięki czemu uzyskuje się optymalny dźwięk dla danego miejsca. Zaawansowane Cyfrowe Przetwarzanie Sygnału (DSP) zapewnia wyrazistość mowy, jasność dopasowaną do muzyki i podbicie basów na imprezach. Każde z pięciu zaprogramowanych ustawień zostało starannie dostrojone przez profesjonalnych inżynierów audio i jest łatwo wybierane za jednym naciśnięciem przycisku. Zadbaliśmy o technologię, abyś mógł skoncentrować się na tym, by Twoja impreza była jak najlepsza. Zaprogramowane ustawienia obejmują:

 • Płaskie: Całkowicie neutralne. Idealny do użycia z zewnętrznym mikserem.
 • Mowa: Czysty i wyraźny dźwięk, który wspomaga przejrzystość prezentacji i innych sytuacji związanych z mową.
 • Muzyka: Zaprojektowany tak, aby nadać energię i jasność nagranej wcześniej muzyce.
 • Live: Przecinanie publiczności w celu uzyskania wyraźnego dźwięku, z lekkim podbiciem w dolnej części, aby dodać głębi 3D.
 • Klub: Podnosi basy, aby pomóc w prowadzeniu muzyki tanecznej i poprawieniu atmosfery imprezy.

Aby uzyskać więcej szczegółów na temat presetów SubZero DSP L410X, prosimy o zapoznanie się z PDF do pobrania.

Łatwy w transporcie. Wystarczająco mały do łatwego magazynowania

Naprawdę przenośny. SubZero L410X składa się do małego opakowania, co ułatwia jego transport i przechowywanie. Ważąc zaledwie 18 kg, jest niezwykle łatwy w transporcie. Wszystkie kolumny satelitarne pakowane są do torby transportowej na ramię, a lekki subwoofer posiada solidny uchwyt do przenoszenia. Dzięki temu można go łatwo transportować w samochodzie lub nieść podczas ustawiania konfiguracji.

Specyfikacje

 • Odpowiedź Częstotliwości: 40Hz do 19kHz
 • Wyjście zasilania: 250W RMS, 350W szczyt, 1000W max.
 • SPL: 120dB
 • Sterowniki:
  • LF: 10" głośnik niskotonowy z 2" cewką drgającą
  • HF: 4x głośniki wysokotonowe neodymowe
 • Typ wzmacniacza: Klasa D
 • Połączenia: RCA, combi (XLR i gniazdo 1/4"), Bluetooth
 • Materiał: Tworzywo polipropylenowe
 • Wykończenie: Czarny
 • Uchwyt: Tak (na podjednostce)
 • Torba transportowa: Tak (dla jednostek kolumnowych)
 • Wymiary:
  • Sub: 352 mm(szerokość) x 476 mm(d) x 465 mm(h)
  • Sub z Kolumną: 877mm (z 0 kolumnami dystansowymi) do 2,146mm (z 3 kolumnami dystansowymi)
 • Waga: 18 kg

SubZero-Footer.jpg

Najnowsze osiągnięcia w technologii audio i dźwięku

Szeroki wachlarz instrumentów oferowanych przez markę SubZero reprezentuje najnowsze osiągnięcia w dziedzinie innowacji i wszechstronności, oferując wysokiej klasy komponenty i jakość wykonania w przystępnej cenie. Czerpiąc inspirację z butikowych projektów, SubZero stworzył niedrogie, niezawodne i nowoczesne instrumenty, oferując wysokiej jakości sprzęt dla nowoczesnego muzyka.

Z pełną gamą sprzętu audio, w tym wzmacniaczy, głośników, mikserów, PA, mikrofonów i gitar elektrycznych; produkty SubZero charakteryzują się taką samą dbałością o szczegóły, jakiej można by oczekiwać od każdego producenta audio wysokiej jakości. Marka SubZero jest dumna z tego, że może zaoferować najwyższą wartość, design i najnowocześniejszy dźwięk.

30 innych produktów w tej samej kategorii: